Срібна підвіска ладанка Божа матір арт.02-П40067ч

  • Артикул: 02-П40067ч
  • 720.00 грн.
Середня вага, г: 3.26
Метал: срібло
Вставка: фіаніт
Довжина, мм: 32
Ширина, мм: 17
*Нова пошта (відділення): при замовленні від 1500 грн безкоштовно (за умови 100% передоплати)
*Кур'єром (по Україні): при замовленні понад 2000 грн безкоштовно (за умови 100% передоплати)
*Готівкою при отриманні
*На картку Приватбанку
*Вироб пройшов перевірку в Державній Пробірній Службі України
*Обмін протягом 14 діб
Теги:

Срібна ладанка Діва Марія зі Спасителем.
 Класти в долоню ладанку  коханим скоріше говорить про те, що ладанка сталася від слова «лад», жити в злагоді з собою і близькими.  Церковний ладан тут ні причому, і вже тим більше ні до чого долоня, яка сталася від слова «долонь».  Ладанка є однією з найбільш топових позицій нашого магазину.  Бажання мати на грудях то, що тобі дорого долає все: і розмови скептиків про те, що ладанка ні від чого не захищає, і думка родовірів про те, що ладанка відкриває шлях божественної енергії, і думка священиків, які на початку різко негативно ставилися до ладанці й стверджували, що на грудях можна носити тільки хрест, зараз говорять, що ладанка виконує роль ікони.  Цьому всьому можна вірити, можна не вірити, але коли на грудях то, що тобі дорого, від цього стає легше.  Чи це ладанки зі срібла з іконою або зображенням святого, чи фото коханої людини, чи то трохи рідної землі.  Тобі легше і це головне.  Чим це не привід купити срібну ладанку?
 Ладанка спочатку була мішечком, в який клали трохи рідної землі. Вже пізніше в маленький мішечок стали класти ладан - церковну смолу для проведення служби.  Ще пізніше всередину мішечка стали класти ікону.  Відчуваючи поряд щось дороге для тебе, ти відчуваєш, що ти не один, відчуваєш підтримку.  Стародавні слов'яни були люди не дурні: вони намовляли на предмети бажання, які потім виконувалися.  Минуло багато століть і цьому з'явилося наукове пояснення - предмет працює як радіостанція і віщає світові про те чого ти хочеш.
 Можна вірити або не вірити, але бажаючи носити щось цінне поруч з собою і купити срібну ладанку -  це правильне рішення.  Ви отримаєте, що хочете. Не забувайте доглядати за Вашим прикрасою. Тримайте ладанки зі срібла в окремій скриньці і протирайте час від часу.
RSKSilver- будьте поруч з тим, хто Вам дорогий

Також Вас можут зацікавити підвіски:

925 проби, з камінням, дитячі
Характеристики
Середня вага, г: 3.26
Метал: срібло
Вставка: фіаніт
Довжина, мм: 32
Ширина, мм: 17
Залишити відгук
           
Назад Вперед