Безкоштовна доставка


Термін доставки -1-3 робочих дня. Більш детальну інформацію Вам повідомить менеджер при оформленні замовлення.


Ми пропонуємо Вам 2 варіанти доставки:

1. Доставка замовлення на відділення ТОВ «Нова Пошта». Оплата згідно тарифам ТОВ «Нова Пошта» за рахунок покупця. При замовленні від 1000 грн. доставка здійснюється за наш рахунок (за умови повної передоплати). Найближче відділення ТОВ «Нова Пошта» можна знайти за посиланням https://novaposhta.ua/office/list

2. Доставка кур’єром (по Україні) компанією ТОВ «Нова Пошта» на Вашу адресу здійснюється за Ваш рахунок. При замовленні на суму більш ніж 1500 грн доставку сплачуємо ми (за умови повної передоплати).
Обмін і повернення


Згідно законодавства України ювелірні вироби не підлягають обміну та поверненню (Постанова Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року №172), проте ми завжди йдемо назустріч нашим покупцям і гарантуємо обмін або повернення протягом 14 діб з дня продажу.

Щоб повернути або обміняти вироб належної якості за розміром або іншим характеристикам, Вам необхідно зателефонувати по тел. +38 050 019 66 34 або написати нам в Viber чи на serebrokamni@gmail.com

Важливо!


*Ми приймаємо на обмін вироби в новому і опломбованому стані.


* Доставка товару в обидві сторони оплачується покупцем:

1. При обміні розміру на більший / менший

2. При виборі іншого кольору вставки


Після отримання виробу на обмін або повернення, наші ювеліри перевірять стан виробу для контролю якості. Зверніть увагу, що після отримання виробу протягом 2-5 робочих днів нами проводиться експертиза для контролю якості виробу, після чого приймається рішення про обмін / повернення ювелірного виробу. Після перевірки ювеліром стану виробу, ми обміняємо його на аналогічне або повернемо Вам гроші.


Ми змушені відмовити в обміні/поверненні в наступних випадках:

1. вироби були пошкоджені або модифіковані (виключаючи заводський брак)

2. вироби мають сліди користуванняГарантія та сервіс


Кожен виріб пройшов перевірку в Центральному казенному підприємстві пробірного контролю при Міністерстві фінансів України. На кожній прикрасі є державне пробірне клеймо.

Всі вироби від інтернет-магазину «RSKSilver» опломбовані, мають бірку виробника, державне пробірне клеймо.

Ми надаємо 3 роки гарантії на наші вироби. У разі виявлення дефекту з вини виробника протягом гарантійного терміну ми зобов'язуємося відремонтувати виріб за наш рахунок і компенсувати Вам витрати на пересилку виробу.

Гарантія не поширюється на вироби з механічними пошкодженнями,з порушенням геометрії, а також зі слідами взаємодії з лужними, миючими або косметичними засобами.Як сплатити


Обирайте будь-який зручний для Вас спосіб оплати:


1. Готівкою при отриманні (наложений платіж)

Оплата при отриманні у відділені ТОВ «Нова Пошта».

При виборі цього способу оплати Ви також оплачуєте комісію за пересилання грошових коштів (20 грн + 2% від суми відправлення)

2. Оплата на картку Приватбанка.

Ви сплачуєте 100% передоплату на карту Приватбанку. Реквізити для оплати менеджер відправляє після отримання замовлення.