З перлами

Срібна каблучка з перлиною Жюстін арт.04-К11276

Також Вас можуть зацікавити каблучки:925 проби, з чорнінням, з різнокольоровим камінням, з чорним ка..

  • Артикул: 04-К11276

420.00 грн.

Срібна каблучка з перлиною Лілі арт.04-К11243/1Срібна каблучка з перлиною Лілі арт.04-К11243/1

Також Вас можуть зацікавити каблучки:925 проби, з чорнінням, з різнокольоровим камінням, з чорним ка..

  • Артикул: 04-К11243/1

385.00 грн.

Срібна каблучка з перлиною Мальта арт.04-К11367/1

Також Вас можуть зацікавити каблучки:925 проби, з чорнінням, з різнокольоровим камінням, з чорним ка..

  • Артикул: 04-К11367/1

530.00 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Жіночі срібні каблучки з перлами в Харкові, Києві

Красиві прикраси є невід'ємною частиною зовнішнього вигляду для кожної успішної жінки. Срібло і перли - саме ці матеріали так популярні серед справжніх цінителів дорогоцінних виробів. На сайті інтернет-магазину можна знайти незліченну кількість унікальних каблучок від найвідоміших українських ювелірів. Всі дизайнерські моделі виконані за останнім писком моди. Елегантне поєднання срібних виробів - ось секрет цього стилю.

Срібні кільця з перлами за вигідними цінами

Якщо простежити за більшістю магазинів, то можна помітити, що більшість компаній прагнуть нажитися на своїх покупцях як можна більше. В інтернет-магазині RSKSilver немає божевільних націнок на ювелірні вироби.

Сервіс відноситься до всіх клієнтів максимально шанобливо, не дозволяючи собі виставляти непомірно високий цінник. При роботі з виробником компанія налагоджує прямий контакт і мине будь-яких посередників.

Асортимент товарів максимально різноманітний. Кожна жінка знайде тут найбільш підходящу прикрасу. Більшість виставлених моделей унікальні і не продаються в інших магазинах.

Купити срібні каблучки з перлами в RSKSilver

Одна з найважливіших задач при плануванні покупки каблучки з дорогоцінного металу полягає в пошуку добросовісного продавця. За період активної діяльності, нам вдалося набрати значну кількість постійних клієнтів, які відгукуються про роботу сервісу вкрай позитивних чином.

Серед всіх цінностей компанії варто виділити наступні:

  • Швидка відправка замовлень;
  • Наявність консультацій для клієнтів;
  • Чесна ціна;
  • Надання фотографій виробів з будь-яких ракурсів;
  • Багато людей відчувають проблеми з вибором конкретної прикраси. Досвідчені фахівці нашої організації завжди готові прийти на допомогу, щоб допомогти підібрати ідеальний варіант.

Переваги нашого інтернет-магазину

Незважаючи на свої розміри, весь асортимент позицій завжди знаходиться в повній наявності. За якість ювелірних виробів відповідають найбільш авторитетні виробники. Якщо покупця не влаштовує колір або розмір прикраси, то наші фахівці завжди готові доопрацювати його на замовлення. Сервіс працює на прозорих умовах, гарантуючи всім своїм клієнтам повний захист інтересів і безпеку при купівлі дорогоцінних виробів. Кожна прикраса повністю оригінальна, а також відповідає зазначеній в описі інформації. Доставка здійснюється по всій території країни, після оформлення замовлення відправляється в оперативному порядку.