Як обрати срібні сережки

Як обрати срібні сережки

Сережки завжди були і будуть головною жіночою прикрасою. Це ідеальний аксесуар, який ніколи не вийде з моди. Але як знайти свої ідеальні сережки?

Кожна з нас унікальна, тому до кожного типу зовнішності підходять різні сережки. Основні моменти, на які варто орієнтуватися при виборі ідеальної пари - форма обличчя, зачіска і колір очей.

Умовно всі форми облич можна розділити на кілька груп: овал, прямокутник, коло і квадрат.

Якщо ви щаслива володарка овальної форми обличчя - вам пощастило, практично будь-які сережки будуть виглядати на вас ідеально.

Якщо у вас квадратне обличчя, то вам потрібно обирати сережки, які будуть витягувати ваше обличчя. Вам відмінно підійдуть сережки овальної та круглої форми, сережки-краплі. Сережок квадратної форми, навпаки, варто уникати.

Для обличчя прямокутної форми ідеально підійдуть сережки-цвяшки, сережки квадратної і трикутної форми.

Довгі сережки стануть ідеальним аксесуаром для власниць круглої форми обличчя.

А для трикутного обличчя добре підійдуть сережки з підвісками круглої форми або сережки-кільця.

Також при виборі прикраси варто звернути увагу на зачіску і довжину волосся - другий не менш важливий момент при виборі ідеальної пари сережок.

Наприклад, для будь-яких високих зачісок відмінно підійдуть довгі сережки, в той час, як для зібраної зачіски і довгого розпущеного волосся краще пасуватимуть невеликі сережки-цвяшки або пусети.

Третій момент при виборі прикраси - колір очей. Наприклад, срібні сережки з рубінами ідеально підходять для карооких представниць прекрасної статі.

Кому підходять срібні сережки?

Більш універсального металу, ніж срібло уявити складно. Це другий за популярністю в світі метал після золота. Срібло підходить практично всім, незалежно від віку і соціального статусу, але за рідкісним винятком може не переноситися організмом і викликати алергію, тому в такому випадку від носіння срібних прикрас, особливо сережок, краще відмовитися.

Під які вбрання підходять срібні сережки?

Срібні сережки, в залежності від вибору, можуть прикрасити або геть зіпсувати будь-який образ. Слід правильно обирати сережки під кожен наряд.

Срібні сережки-цвяшки або пусети без каменів будуть базовою прикрасою на кожен день, а з яскравими і блискучими каменями - відмінним доповненням до вечірньої сукні.

Довгі срібні сережки з невеликою кількістю вставок або без них підійдуть під образ на прогулянку або похід в ресторан.

Якщо ви віддаєте перевагу срібним сережкам з яскравими каменями, наприклад, зі вставками зеленого відтінку, то їх варто носити з однотонним одягом, що поєднується за кольором (коричневий, бежевий, зелений, білий, синій, червоний).

Як обрати срібні сережки?

При виборі срібних сережок перш за все варто звернути увагу на пробу. Найвищою для срібла є 925 проба з вмістом срібла 92,5%, сережки такого складу є найдорожчими за вартістю. Сережки з металу меншої проби, швидше за все, рано потемніють, але їх незаперечний плюс - більш низька ціна. Головна небезпека сережок з металу меншої проби - вміст домішок, в яких може міститися цинк, що викликає алергію.

Вважається, що тільки покриті родієм сережки темніють згодом. І так і ні. Все залежить від якості родію, яким покривають срібний виріб. Є вироби зі срібла з чорнінням (оксидуванням) або зовсім без покриття, якість носіння яких не поступається виробам, покритим родієм, а в 98% випадків такі вироби зарекомендували себе як стійкі до потемніння.