Як вибрати срібну чоловічу печатку

Як вибрати срібну чоловічу печатку

Краща прикраса для чоловічих рук - це оригінальний перстень. Саме він точно підкреслює бездоганний смак власника і, звичайно ж, його статус. Тому багаті і знамениті чоловіки носили каблучки, персні та печатки. Оригінальні прикраси, які мають стародавню історію. Вироби, які можуть розповісти про свого господаря багато, захистити його (згідно з повір'ями!) від бід, і привернути увагу чарівних леді.

Тому має сенс поговорити про минуле, сучасне ставлення до виробів і те, яку ж каблучку- печатку обрати для себе.

Красиві вироби зі змістом

Печатки були створені навмисно, з єдиною метою - "запечатувати" документи. Тому тільки через багато років вони перетворилися на прикрасу. А до цього були нічим іншим, як «функціональним» елементом на чоловічій руці.

Через роки печатки видозмінилися, виявилися, скоріше, аксесуаром, ніж виробом зі змістом. І знайшли зовсім інші, і вже символічні, особливості.

В Єгипті вірили, що печатки здатні відігнати, відлякати злу силу.

В інші часи печатки-кільця вже були нічим іншим, як ознакою аристократизму.

Зараз же, по суті, всі свої значення вироби-печатки втратили. Тепер вже вони вважаються красивим аксесуаром.

Що аж ніяк не позначилося на їх популярності ...

Сучасність і печатки

Не кожну каблучку можна назвати печаткою, не кожен перстень - це печатка! Існує колосальна різниця між виробами! Тому, якщо ви маєте намір купити саме печатку, тоді запам'ятайте головні відмінності ...

Перстень - це гарна прикраса з камінням різної величини. Вага такого виробу може варіюватися, як і кількість дорогих доповнень.

Печатка - це масивна каблучка, з рівною, але не обов'язково гладкою поверхнею. Найчастіше, печатки являють собою прикраси, але без вставок. Коли ж всілякі зображення, гравіювання на них можуть бути.

Це головні відмінності, які допоможуть з усього розмаїття красивої срібної продукції вибрати саме ті варіанти, в яких всі навколишні визнають печатку.

Не всі печатки однакові! Поради та рекомендації.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж купити гарну, по-справжньому чоловічу прикрасу. Але складнощів немало!

Припустимо, ви з 10, 20 або 30 виробів легко впізнаєте печатку! Скоріше за все так! Ось тільки з вибором форми, розміру ... З цими моментами, безумовно, виникнуть складності.

Тому має сенс акцентувати увагу на 3 ключових аспектах, які допоможуть зробити правильний вибір:

1.Вартість

Основний фактор вибору - це бюджет. Він впливає на те, який матеріал ви можете собі дозволити. Тому вибрати вам золото або срібло - це суто індивідуальний момент. Щодо маси, тут багато що залежить від форми.

2. Форма має значення

• Красивим квадратним печаткам зі срібла частіше віддають перевагу чоловіки у віці.

• Молоді хлопці зупиняють вибір на лаконічних прямокутних не масивних прикрасах.

• Практичні представники сильної статі люблять непомітні і майже непомітні печатки, створені з місячного металу круглої або овальної форми.

• Епатажні чоловіки і юнаки серед всіх варіантів виберуть самі нестандартні альтернативи. Печатки зі срібла, наприклад, з головою тигра або дракона, у вигляді шолома, з оригінальними геометричними візерунками.

3. Символізм зображень.

Обираючи для себе гарну печатку, не варто забувати, що малюнки, гравірування і будь-які зображення на ній говорять багато про що. Неприпустимо і неправильно купувати каблучку, не розуміючи, який же сенс вона несе. Тому потрібно запам'ятати ті позначення, які зустрічаються в сучасності частіше всіх інших.

• Орнаменти на площині і красиві геометричні візерунки.

Вони вказують на практичність власника, який не любить пафосу і химерності в усьому.

• Герб, будь-які державні символи на каблучці.

Вони говорять про патріотичність, любов і величезну повагу до батьківщини.

• Якщо печатка відрізняється не традиційністю, є дуже помітною, її прикрашають корони, голови тварин, наприклад, то така прикраса на чоловічій руці говорить про владність натури.

Нерідко у продажу можна зустріти красиві печатки зі срібла із зображеннями міфічних тварин або навіть щитами, мечами або чимось подібним. Вони ототожнюються з захопленнями власника.

Тому саме час задуматися, яку б печатку вам хотілося придбати. А рекомендації наших фахівців допоможуть Вам зроби найкращий вибір. Адже тепер помилки, які можуть призвести до розчарувань, виключені!