Як дізнатися розмір каблучки

Як дізнатися розмір каблучки

Вам сподобалась каблучка або хочете подарувати перстень дорогій людині, але задаєтесь питанням, як правильно визначити потрібний розмір? Тоді ця стаття для Вас. І зовсім не обов'язково бігти в ювелірний салон. У нас є прості рекомендації, які дозволять Вам просто, швидко і точно визначити розмір каблучки.

Однак спочатку необхідно уточнити важливий момент: палець руки може змінювати ширину протягом дня і при різних обставинах. Тому при вимірюванні необхідно дотримуватися деяких рекомендацій. Не можна міряти в приміщенні, де занадто висока або низька температура, рано вранці або пізно ввечері, після вживання великого об'єму рідини, після фізичної активності, після перельоту або тривалої поїздки в положенні сидячи, при хворобі. Найбільш вдалий час для вимірювання - це середина дня. Отже, перейдемо до методів, за якими можна визначити розмір каблучки. Є кілька методів:

1. З'єднуюча протилежні точки на колі каблучки лінія відповідає його розміру. Використовуючи лінійку або ж сантиметрову стрічку Ви зможете легко і швидко виміряти внутрішній діаметр каблучки. Невелика порада: якщо Ви плануєте покупку тонкої каблучки (тонкою вважається каблучка менше 5 мм в ширину), то отриманий в результаті вимірів підсумок округлюється в меншу сторону. Для широкої каблучки (більше 6 мм в ширину) округлятимете в більшу сторону або ж додайте половинку розміру.

2. Непомітно можна взяти будь-яку каблучку у людини, якій ви готуєте подарунок.

Головне тут бути уважним і взяти каблучку саме з того пальця, на який ви хочете потім надіти Ваш презент. Покладіть його на аркуш паперу і обведіть по колу всередині кільця. Діаметр отриманого кола і є розмір каблучки.

3. Обмотайте палець не надто туго, але в той же час досить щільно звичайною ниткою. Далі необхідно розрізати кільце з ниток і прикласти його до лінійки. Отриманий результат необхідно розділити на 3,14 і округлити. Отриманий результат- це розмір каблучки.

4. Можна скористатися нашою таблицею. Саме так як в п.3 необхідно виміряти за допомогою нитки та лінійки довжину нитки навколо пальця. У лівому стовпчику знайти результат і в правому -розмір каблучки.

На завершення хочеться додати: якщо Ви не впевнені у результаті або у Вас труднощі з визначенням розміру, варто звернутися в ювелірний салон за допомогою. Однак якщо чітко слідувати нашим рекомендаціям, то можна досить точно визначити розмір каблучки.

Довжина нитки в мм
Розмір каблучки
50,3
16
51,8
16,5
53,4
17
55
17,5
56,5
18
58,1
18,5
59,7
19
61,3
19,5
62,8
20